CİLT BAKIMI

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır?

Hydrafacial cilt bakımı ciltdeki gözenekleri açarak cildin yenilenmesini sağlar. Hydrafacial cilt bakımı fiyatı seansa göre değişiyor.

Bu yazımızda Hydrafacial cilt bakımı nedir, aşamaları, fiyatı,kullanıcı yorumları ve tüm merak edilenleri sizlere analtmaya çalıştık.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Tüm cilt tipleri için uygun olan Hydrafacial cilt bakımı; cildin yenilenmesine, gözeneklerinin açılmasına, kuruluğun ve kırışıklıkların giderilmesine, yüzün nemlendirilmesine, yağlı ciltlere çözüm bulmasına ve lifting etkisini (yüz bölgesi sarkmaları) azaltır.

Çoğu kişi tarafından uygulanan ve tercih edilmeye devam edilen Hydrafacial cilt bakımı halen popülerliğini korumaktadır. Özellikle akne ve siyah nokta sorunlarında birebir çözümü olan hydrafacial cilt bakımı; bir o kadar da kırışıklıkları önlemektedir.

Diğer cilt bakımlarından ayrılan en önemli farkı el veya herhangi tahriş edici bir madde kullanılmamasıdır. Hydrafacial cilt bakımı cihazının yarattığı titreşim, yüzdeki en ufak aknenin dahi tahriş görmemesini engellemekte ve cildi rahatlatmaktadır.

Cihaz, verdiği etki ile bir yandan da gözeneklerinizin açılmasını sağlar. Açılan gözeneklerin içerisine, cihazdan gelen yüze olumlu etki yapan vitaminler salgılanır.

Gün içinde cildi aydınlatmaya ve hydrafacial cilt bakımı kullanan kişinin ten rengi tonunu dengeli hale getirir. Zaman ilerledikçe yüzdeki bazı bölgelerde oluşan lifting etkisini de azaltır. Özellikle göz çevresinden lifting etkisi artışı şikayeti gelirken; hydrafacial cilt bakımı yapanlar bu şikayeti uzun zamandır dile getirmiyor.

Hydrafacial Cilt Bakımı Kullanıcı Yorumları

  1. Seans olarak uygulanan hydrafacial cilt bakımı, bakımı yapan kişilerin %90’ı olumlu yorum yapmıştır. 4 hafta sonra etkisini gösteren hydrafacial cilt bakımı, kullananların dediği üzerine özellikle akneleri kısa süre içerisinde tamamen yok etmiştir.
  2. Yüzdeki lekelenmelere de hydrafacial ile çözüm bulan kullanıcılar hala cilt bakımını önermeye devam etmektedir.
  3. Kuru ciltler için lifting etkisini azaltmaya daha çok yatkın olan hydrafacial aynı zamanda yüzdeki yağ oranını dengeleyerek; aknelerin de gitmesini sağladığı ve bu durumda da lekelerin de ortadan kalktığını; kullanıcılar kendi özgün yorumlarıyla belirtmişlerdir.
  4. Hydrafacial cilt bakımını yaptıran çoğu kullanıcı en az yılda bir defa başkalarına yaptırmalarını söylüyorlar. 4 hafta içerisinde tamamen etkisini gösteren cilt bakım, en az 2 hafta içerisinde ise parlaklığını ve yavaştan diğer olumlu etkilerini de gösterdiğini kullanıcılar tarafından doğruladık.

Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyatları

Kişinin cilt tipine, cildindeki özel sorunlara, hastalıklara veya zararlı olabilecek etkenlere göre fiyat aralığı da değişmektedir. Cihazın uygulamaları ve ayarları değiştiğinde ise bu kişiden kişiye daha pahalı bir fiyat da olabilir, az maliyetli de olabilir. Hydrafacial cilt bakımı fiyat aralığı 200-1000 TL arası değişmektedir.

Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı Tanımı

Hydrafacial cilt bakım cihazı, kişinin cilt tipine göre kendisini ayarlayabilme özeliğine sahip olan, vakumlama işlemi ile gözenekleri açıp, yağ oranını dengeleyen, yüzdeki kalıcı lekelerin giderimini sağlayan vb. cilt sorunlarının çoğuna onaylanmış olarak yardımcı olan bir cilt bakım cihazıdır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Bakımın her aşamasında kişinin cilt tipini baz alarak, uygulanan her aşama buna göre devam ettirilir. Seanslar ise zaman içerisinde kişinin değişen cilt tipine göre tekrar güncellenir. Güvenirliğini ve konforunu her daim arttıran hydrafacial cilt bakımı aşamaları ile her zaman güven vermeye devam eder.

Hydrafacial Cilt Bakımı Yaptıran Kişiler Öncesi-Sonrası

Cilt bakımını kullanmadan önce akne ve leke oluşumunun git gide arttığını fakat cilt bakımından sonra bu sorunların 4-5 hafta içerisinde geçtiğini doğrulayan birçok kullanıcı mevcuttur;

Yüzdeki bazı aşağı doğru kayma sorunları (lifting etkisi) zaman içerisinde gittiği görülmektedir. Yüzdeki kalıcı kahverengi veya daha koyu olan lekelerin ise gittiğini ve yüze daha da parlaklık kattığını kullanıcılar tarafından görmekte ve doğrulamaktayız.

Hydrafacial Cilt Bakımı Faydaları

⦁ Yaşın ilerlemesi sonucu yüzde oluşan sarkmaların önüne geçer.
⦁ Kahverengi veya daha koyu olan ve hiçbir şekilde çıkmayan lekelerin giderilmesini sağlar.
⦁ Yüzünüzdeki ten rengini günden güne tonlamaya devam eder.
⦁ Akneleri ve siyah noktaları 4-5 hafta içerisinde yok etme olasılığı yüksektir.
⦁ Gözenekleri açarak, vitaminler salgılar.

Hydrafacial Cilt Bakımı Zararları

Güvenilir bir yere gittiğiniz ve seanslarınızı cilt tipinize göre ayarlayarak devam ettirdiğiniz takdirde herhangi bir çok kötü zararı yoktur. Çok nadir durumlarda gösterdiği ufak zararlar birkaç gün içerisinde kendisini yok etmektedir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Aşamaları

⦁ İlk olarak temizlik aşamasında, gelen kişinin cilt tipini ve sorunlarını belirledikten sonra alet ile cihazın ayarlamaları yapılır. Otomatik olarak kendisini ayarlayan cihaz, kişinin yüzündeki lekeleri, gözenekleri, akneleri ve yağları vakumlar. Tüm bu detay kalabalığının yüzeysel olarak kirini alır.

⦁ İkinci aşamada maskeleme işlemi yer almaktadır. Bu aşamada cihaz, aknelere ve siyah noktalara daha çok özen gösterir.

⦁ Üçüncü aşama olan derin temizlikte ise aknelerin dibine yoğunlaşarak cihaz ile derin temizlik yapılır. Bu işlemler sonucunda herhangi bir kızarıklık olmaz.

⦁ Son aşama olarak cilde, cihazdan verilen vitaminler aktarılır ve işlem sona erer.

Hydrafacial Kaç Seans Yapılmalı

Toplam 4-5 seans olarak ele alınan cilt bakımı, 1 hafta ara vererek bu işlemi tamamlar. Seans yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Bu seans süreniz içerisinde şikayetlerinizi, yüzünüzdeki değişimleri ve sizi takip ederek rahatlamanıza yardımcı olurlar.

Dikkatinizi Çekebilir: Medikal Cilt Bakımı
Hydrafacial Krem Ekşi Yorumları: https://eksisozluk.com/hydrafacial-cilt-bakimi–5362609

admin

Saglıklı Kadın Admini sizlere en güncel sağlık bilgileri veren makaleler hazırlar. Diyetlerden bakıma tüm bilgileri makalerimde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu